Girişimcilik Ofisleri Sıkça Sorulan Sorular | Türk Telekom Ventures

Girişimcilik Ofisleri Sıkça Sorulan Sorular
01
Girişimcilik Ofisleri Nedir? Yukarı Ok İkon

Türk Telekom olarak girişimcilerin fikirlerini hayata geçirmek için çalışabileceği, diğer girişimcilerle bir araya gelerek bilgi paylaşabileceği ve girişimci etkinlikleri düzenleyebilecekleri bir çalışma ortamıdır.

02
Kaç tane girişimcilik ofisi var? Yukarı Ok İkon

İki tane girişimcilik ofisimiz var. Bir tanesi Eminönü Tahtakale Santral binamızda yer alıyor, diğer ise Taksim AKM içinde -2.katta yer alıyor.

03
Girişimcilik ofislerinde ne gibi faydalar sağlıyorsunuz? Yukarı Ok İkon

Girişimcilik ofislerimizin olduğu her iki alanda da ihtiyacınız olan ilham verici çalışma, dinlenme, gelişim ve networking ortamını bulursunuz.

Hızlı internet, toplantı odaları, etkinlik alanı, çay & kahve ve atıştırmalık ikramları, dinlenme alanları, güvenlik, temizlik ve kolay ulaşım imkanları ile hayatınızı kolaylaştırıyor ve girişimlerinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

04
Girişimcilik Ofisleri hafta sonu açık mı? Yukarı Ok İkon

Evet. Girişimcilik ofisleri kayıtlı kullanıcılarımız için hafta içi ve hafta sonu kullanıma açık. Sadece hafta sonlarında çay & kahve ve ikram desteği sağlayamıyoruz.

05
Başvurum onaylandıktan sonra bir şey yapmam gerekiyor mu? Yukarı Ok İkon

Yapmış olduğunuz başvuru incelenip onaylandıktan sonra, size başvurunuzun onaylandığına dair bir mail gelecektir. Onay mailini aldığınız andan itibaren dilediğiniz zaman girişimcilik ofislerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

06
Farklı Girişimcilik Ofislerini kullanmak için ayrı ayrı başvuru yapmam gerekiyor mu? Yukarı Ok İkon

Hayır. Tek bir başvuru yapabilirsiniz, başvurunuz onaylandıktan sonra dilediğiniz Girişimcilik ofisini dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

07
Güvenliği nasıl sağlanıyorsunuz? Yukarı Ok İkon

Girişmcilik ofislerimiz, 7/24 kamera sistemi ve güvenlik görevlilerimiz ile her daim güvenli.

08
Şirket resmi adresi olarak girişimcilik ofislerinin adresini gösterebilir miyiz? Yukarı Ok İkon

Girişimler şirket adresi veya resmi yazışma adresi olarak Girişimcilik ofislerinin adreslerini gösteremezler.

09
Ulaşım imkanları nasıl? Yukarı Ok İkon

İstanbul’un merkezi yerlerinde bulunan girişimcilik ofislerine toplu ulaşım ile erişmek çok kolay. Ayrıca kendi aracınızla gelmek isterseniz etrafta yer alan ücretli otoparkları kullanabilirsiniz.

10
Girişimcilik ofislerinde çalışırken dikkat edilmesi gereken kurallar nelerdir? Yukarı Ok İkon

1. Daha fazla girişime fırsat tanımak için girişim başına en fazla 2 kişiyi daimi olarak girişimcilik ofislerinde misafir edebiliyoruz. Bunun dışında günlük olarak bilgi vererek misafir davet edebiliyoruz.

2. Misafirimiz geleceği zaman Girişimcilik ofisleri sorumlularına bilgi veriyoruz.

3. Gün sonunda masamızda kişisel eşyalarımızı bırakmıyoruz.

4. Binanın temizliği düzenli olarak yapılıyor ama çöplerimizi masamızda ve ortak kullanım alanlarında bırakmıyor, katta yer alan çöp kutularına atıyoruz.

5. Çalışma masalarında ve toplantı odalarında yemek yemiyoruz.

6. Toplantı odalarını rezerve ederek kullanıyoruz.

7. Toplantı odalarını mümkün olduğu kadar kısa zaman dilimleri için rezerve ederek ihtiyacı olan daha fazla kişinin toplantı odalarını kullanmasına destek oluyoruz.

8. Ortak çalışma alanlarında gürültü yapmıyoruz ve yüksek sesle müzik dinlemiyoruz.

11
Giriş kartları nasıl temin edilir? Yukarı Ok İkon

Atatürk Kültür Merkezi ve Tahtakale ortak ofislerini 7/24 kullanmak için giriş kartlarını temin etmek zorundasınız. Giriş kartı taleplerinizi başvurunuz onaylanınca mail yoluyla bize iletebilirsiniz.